Spacer wirtualny pokazujący asortyment producenta garaży blaszanych, kojców dla psów i bram

Producent garaży blaszanych

Ten wirtualny spacer to doskonały przykład tego, że panoramy i nowoczesny system zarządzania PanoCMS mogą świetnie służyć promocji produktów przemysłowych i użytkowych.

Producent garaży blaszanych zażyczył sobie, aby, poza atrakcyjnym pokazaniem wnętrz garaży, mieć możliwość samodzielnego zarządzania informacją, włącznie z zaawansowanymi operacjami w przestrzeni 3D panoram. Dzięki temu samodzielnie może umieszczać dowolną ilość informacji, które są ważne i ciekawe dla potencjalnego klienta. Tutaj idealnie sprawdził się nasz autorski system PanoCMS. Właściciel może samodzielnie opisać wszystkie ważne i kluczowe elementy, podzespoły, materiały i rozwiązania, które mogą posłużyć zwiększeniu sprzedaży. Dzięki połączeniu doskonałych panoram sferycznych i informacjom dostępnych w przestrzeni 3D, klient od razu ma pełny obraz i dostęp do kompleksowej informacji. Dodatkowo może on w pełni obejrzeć garaż od środka i z zewnątrz.

Kluczowe jest to, że to producent posiada wszystkie potrzebne informacje o swoich produktach. Samodzielnie nie moglibyśmy ich nanieść ze względu na nieznajomość branży. To producent decyduje o tym, co i kiedy zamieścić w projekcie. To kluczowy aspekt pełnej wolności i swobody będącej rezultatem korzystania z naszego systemu PanoCMS.

Dla wybranych modeli garaży dostępne są również animacje pokazujące proces montażu i demontażu garażu, kontenera lub kojca dla psów.

Ten projekt doskonale pokazuje to, co już wiadomo od dawna. Nasze wirtualne spacery świetnie sprawdzają się nie tylko w miastach i obiektach turystycznych, ale również w wielu innych dziedzinach gospodarki i przemysłu.

Dla Ciebie również znajdziemy doskonałe rozwiązanie, które podniesie Twoją sprzedaż.