Nasze wybrane referencje

Zobacz, co myślą o nas inni.

Muzeum Dobranocek w Rzeszowie

Zarówno gra jak i spacer panoramiczny niezwykle wzbogaciły ofertę Muzeum Dobranocek i są bardzo cennym elementem promocji naszej instytucji i Rzeszowa.

Rzeszów, 06 czerwca 2014 r.
Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy
35-064 Rzeszów, ul. Mickiewicza 13,
tel.: 017 852 57 15
www.muzeumdobranocek.com.pl
e-mail:poczta@muzeumdobranocek.com.pl

 

Spacery Wirtualne

Składam serdeczne podziękowania za niezwykle twórczą, aktywną i harmonijną współpracę z Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie.

Wirtualny Spacer oraz rozgrywająca się w muzeum Gra Panoramiczna opracowane przez Spacerywirtualne.pl spotkały się z wielkim zainteresowaniem odbiorców i cieszą się ogromną popularnością.

Jest mi niezwykle miło, że Muzeum Dobranocek w Rzeszowie jest pierwszą placówką muzealną cieszącą się takim niezwykłym przedsięwzięciem jak Gra Panoramiczna z udziałem bohaterów animacji dla dzieci.

Zarówno spacer jak i gra mają wielką wartość edukacyjną a ich niezwykle atrakcyjna forma sprawia, że są interesujące zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Serdecznie dziękuję i szczerze gratuluję pomysłu i realizacji. Jestem przekonana, że projekty zrealizowane przez Państwa Firmę zachęcą potencjalnych zwiedzających do odwiedzenia placówki w Rzeszowie, a także wzbudzą zainteresowanie tematem dobranocek i historii animacji. Dzięki tym wyjątkowym projektom wszyscy użytkownicy mają możliwość zwiedzania Muzeum Dobranocek, poznania jego historii i kolekcji oraz świetnej zabawy z bohaterami kultowych animacji.

Zarówno gra jak i spacer panoramiczny niezwykle wzbogaciły ofertę Muzeum Dobranocek i są bardzo cennym elementem promocji naszej instytucji i Rzeszowa.

 

Rekomenduję firmę Spacery Wirtualne (www.spacerywirtualne.pl) z wielką przyjemnością. Profesjonalizm, umiejętności, kreatywność i talent całego Zespołu zasługują na słowa najwyższego podziwu. Szczególnie doceniam ogromną pasję i zaangażowanie, dzięki którym powstały projekty wyjątkowe i nowatorskie.

Szczerze gratuluję znakomitego Zespołu i dziękuję za współpracę, ogrom pracy włożonej w przygotowanie i realizację Wirtualnego Spaceru oraz Gry Panoramicznej. Mam nadzieję na kontynuację naszej współpracy w przyszłości oraz życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym oraz wszelkiej pomyślności.

Z wyrazami szacunku
p.o. DYREKTORA
Katarzyna Lubas

Centrum św. Maksymiliana w Harmężach

Polecamy firmę Spacery Wirtualne (www.spacerywirtualne.pl) jako wysokiej klasy specjalistów...

Klasztor niepokalanego Poczęcia NMP w Harmężach przy współpracy z Powiatem Oświęcimskim zlecił wykonanie spaceru wirtualnego po wystawie "Klisze Pamięci. Labirynty" Mariana Kołodzieja firmie Spacery Wirtualne (www.spacerywirtualne.pl).

Ze względu na niezwykłą specyfikę, klimat i ponadczasowy przekaz wystawy, Wykonawca musiał spełniać najwyższe standardy jakościowe i technologiczne ale również wykazać się odpowiednim podejściem emocjonalnym i empatią do prezentowanych na wystawie treści obozowych.

Wykonawca podszedł do zadania z niezwykłym zaangażowaniem, wykorzystując najnowocześniejsze dostępne na rynku możliwości, zaproponował atrakcyjna wersję spaceru wirtualnego po Centrum św. Maksymiliana.

Spacer wirtualny został wykonany w sposób bardzo estetyczny i nowoczesny a współpraca z firmą przebiegała bardzo dobrze. Wykonawca czuwał nad opracowaniem najlepszych dostępnych rozwiązań, dzięki czemu ostateczny projekt w pełni spełnia wszystkie postawione przez nas wymagania.

Dzięki zaangażowaniu firmy Spacery Wirtualne projekt jest wykonany czytelnie a jego obsługa i poruszanie się po panoramach jest intuicyjne i łatwe.

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie przez Wykonawcę specjalnego panelu administracyjnego, dzięki któremu w prosty sposób możemy samodzielnie zarządzać tekstami, zdjęciami, dźwiękami itp. To w sposób znaczny ułatwia pracę nad projektem, umożliwiając samodzielne edytowanie treści w bardzo szerokim zakresie.

Istotne jest również, że spacer wirtualny po wystawie Mariana Kołodzieja jest dostępny nie tylko na komputery, ale również na smartfony i tablety, dzięki czemu właściciele urządzeń mobilnych mogą wirtualnie zwiedzać Centrum św. Maksymiliana oraz wystawę "Klisze Pamięci. Labirynty", na czym bardzo nam zależało.

Polecamy firmę Spacery Wirtualne (www.spacerywirtualne.pl) jako wysokiej klasy specjalistów w tworzeniu nowoczesnych spacerów wirtualnych. Firma jest terminowa i godna zaufania. Do postawionych zadań podchodzi z entuzjazmem, samodzielnie proponując dodatkowe, przydatne rozwiązania. Wszelkie uwagi i sugestie są traktowane priorytetowo a głównym celem Wykonawcy jest stworzenie i wdrożenie jak najlepszego spaceru wirtualnego.

o. Piotr Cuber OFMConv

gwardian klasztoru i proboszcz parafii

Mostostal Warszawa S.A.

Podczas realizacji obu projektów firma Spacery Wirtualne wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością

Mostostal Warszawa
Rzeszów 3.09.2012

 

REFERENCJE

Mostostal Warszawa S.A. zleciła firmie Spacery Wirtualne realizację dwóch projektów: prezentacji multimedialnej w szeroki sposób dokumentującej przebieg i postęp prac na terenie budowy obiektu MA161, budowanego odcinka autostrady A4 w węźle Rzeszów Centralny - Rzeszów Wschód.

Prezentacja miała na celu ukazanie wysokiego stopnia innowacyjności budowanego obiektu jak również technologii stosowanych przy budowie mostu wykonywanego w technologii nasuwania podłużnego.

Drugim projektem było zrealizowanie spaceru wirtualnego złożonego z 15 wielkoformatowych panoram sferycznych. Dzięki tej formie prezentacji możliwe stało się pełne ukazanie terenu inwestycji poprzez interaktywne zwiedzanie terenu budowy.

Podczas realizacji obu projektów firma Spacery Wirtualne wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością, umożliwiając Kierownictwu Budowy Mostostal Warszawa S.A. udokumentowanie realizacji i ukazanie jej w nowym, atrakcyjnym i ponadstandardowym projekcie.

Mostostal Warszawa S.A.
mgr inż Marcin Namięta kierownik budowy

Miasto Gubin

"Spacery Wirtualne" wykazały się profesjonalnym podejściem do powierzonego im zlecenia.

Gubin
Burmistrz miasta Gubina
Pan Piotr Jakubowski Spacery Wirtualne

 

EU. 042.3.6.2011

Urząd Miejski w Gubinie współpracował z firmą "Piotr Jakubowski Spacery Wirtualne" podczas realizacji wirtualnego spaceru po Farze i zabytkach Euromiasta w ramach projektu "KOŚCIÓŁ FARNY - SERCE EUROMIASTA I CENTRUM SPOTKAŃ JEGO MIESZKAŃCÓW".
"Spacery Wirtualne" wykazały się profesjonalnym podejściem do powierzonego im zlecenia. Proponując własne rozwiązania i pomysły, jednocześnie mając na uwadze nasze oczekiwania i wymagania w pełni zaangażowała się w pracę nad projektem.
Firma "Spacery Wirtualne" jest terminowa i dyspozycyjna. Cechuje się elastycznym podejściem do klienta, jest otwarta na sugestie i prośby. Powierzone zadanie wykonała bardzo rzetelnie, efektem czego jest profesjonalnie przygotowany produkt.

Wymienione cechy sprawiają, iż współpraca z firmą "Spacery Wirtualne" jest bardzo udana oraz godna polecenia każdemu, kto zdecyduje się na nowatorskie rozwiązanie, jakim jest wirtualny spacer.

Z poważaniem
Zastępca Burmistrza
Justyna Karpisiak

Międzyrzecz

Wyrażam swoje uznanie dla firmy "Piotr Jakubowski Spacery Wirtualne".

Wyrażam swoje uznanie dla firmy "Piotr Jakubowski Spacery Wirtualne". Firma ta przygotowała i uruchomiła Wirtualny Spacer na stronie internetowej urzędu, który cieszy się dużym zainteresowaniem i jest doskonałą formą promocji dla niespotykanych walorów Naszej Małej Ojczyzny.

Pozytywne opinie płynące ze strony mieszkańców, jak i osób z innych miejscowości, są zasługą prac, które zostały wykonane przez firmę z należytą starannością i dużym profesjonalizmem oraz tym, że na specjalne życzenie pracowników urzędu dokonano zmian związanych ze specyfiką miasta.

Biorąc pod uwagę solidność, terminowość oraz zaangażowanie firmy "Piotr Jakubowski Spacery Wirtualne" możemy polecić korzystanie z jej usług wszystkim zainteresowanym stworzeniem profesjonalnej i atrakcyjnej strony internetowej.

Burmistrz Międzyrzecza
Marian Sierpatowski

Lubliniec

Realizując nasze zlecenie dali dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań.

Urząd Miejski w Lublińcu rozpoczął współpracę z firmą spacerywirtualne.pl podczas projektu interaktywnej wizualizacji miasta Lublińca pod nazwą Wirtualny Spacer po Lublińcu.
Firma ta specjalizuje sie w tego typu przedsięwzięciach, posiada specjalistów z tego zakresu, potrafiących w trafny sposób spełniać stawiane przed nimi problemy i oczekiwania. Realizując nasze zlecenie dali dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. ponadto częstokroć wychodzą z własną inicjatywą i pomysłami.
Można z całą pewnością polecić firmę spacerywirtualne.pl każdemu potencjalnemu podmiotowi, który szuka ludzi pewnych i doskonale orientujących sie we wspomnianej tematyce.

Polecamy firmę spacerywirtualne.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem, zapewniających stałą współpracę i umożliwiających rozwój swoich partnerów.

Z poważaniem
Burmistrz
Edward Maniura

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Przemyśl - Rzeszów

Całość prac została wykonana na bardzo wysokim poziomie technicznym i estetycznym.

Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Przemyśl - Rzeszów zamówiła u firmy Spacery Wirtualne zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie spaceru wirtualnego po siedzibie Uczelni w Przemyślu i zamiejscowym wydziale w Rzeszowie.

W ramach wykonanych prac wykonanych zostało kilkadziesiąt panoram sferycznych w wysokiej rozdzielczości wykonanych w technice HDR. Do spaceru wirtualnego dołączony został panoreportaż z otwarcia uczelnianego klubu "Zemsta Docenta" i koncertu Pectus.

Całość prac została wykonana na bardzo wysokim poziomie technicznym i estetycznym. Firma "Spacery Wirtualne" wykazała się profesjonalnym podejściem do powierzonych im zadań często wykazując inicjatywę i przedstawiając najlepsze dedykowane rozwiązania stosowane na rynku światowym.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zespół spacerywirtualne.pl zrealizował projekt cieszący się ogromną popularnością.

Firma "Spacery Wirtualne" jest terminowa, rzetelna i dyspozycyjna a powierzone zadania realizuje z należytą starannością i zaangażowaniem. Stosowane przez firmę nowoczesne rozwiązania technologiczne w branży spacerów wirtualnych oraz profesjonalne podejście do stawianych wymagań sprawiają, iż firma ta jest godna polecenia.

W przypadku rozbudowy projektu bez wahania zdecydujemy się na dalszą współpracę z firmą "Spacery Wirtualne".

Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej

Jest to firma godna zaufania.

Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej
Zespół spacerywirtualne.pl mogę polecić jako wysoce wykwalifikowaną firmę z branży nowoczesnych technologii (elementy interaktywne, video, panoramy).

Bogate doświadczenie firmy oraz rzetelne podejście do wykonywanych zleceń jednostki potrzebującej tego typu usług, daje gwarancje wykonania prac z najwyższym zaangażowaniem.

Jest to firma godna zaufania. Spacerywirtualne.pl były wykonawcą spaceru wirtualnego po obiektach dydaktycznych Zamiejscowego Wydziału Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej (obecnie WWFiS w Białej Podlaskiej). Praca została zrealizowana terminowo, a uczelnia na bieżąco miała wpływ na wygląd i funkcjonalność wirtualnego spaceru.

Firma gwarantuje bezproblemowe wdrożenie projektu oraz wykazuje zainteresowanie jego użytkowaniem w czasie funkcjonowania. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, bez wahania zdecydujemy się na kontynuację współpracy z firmą spacerywirtualne.pl.

Z poważaniem
Prodziekan ds. Studentów Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej
dr Marcin Bochenek

Starostwo Powiatowe w Leżajsku

Firma "Spacery Wirtualne" jest terminowa, rzetelna oraz dyspozycyjna. Wszystkie powierzone zadania wykonuje bardzo starannie, skutkiem czego jest profesjonalnie przygotowany produkt.

Starostwo Powiatowe w Leżajsku zaświadcza, iż firma "Spacery Wirtualne" z siedzibą w Wólce Podleśnej współpracuje z Wydziałem Promocji, Kultury i Współpracy Międzynarodowej Starostwa Powiatowego w Leżajsku od października 2008 roku. Dzięki w/w współpracy strona internetowa WWW Starostwa Powiatowego w Leżajsku została wzbogacona o wirtualny spacer po atrakcjach turystycznych powiatu.

Należy nadmienić, iż cieszy się on wielkim zainteresowaniem internautów, co doprowadziło do zwiększenia liczby odwiedzających.

Firma "Spacery Wirtualne" jest terminowa, rzetelna oraz dyspozycyjna. Wszystkie powierzone zadania wykonuje bardzo starannie, skutkiem czego jest profesjonalnie przygotowany produkt.

Wszystkie wymienione cechy sprawiają, iż współpraca z firmą "Spacery Wirtualne" jest bardzo efektywna oraz godna polecenia każdemu, kto decyduje się na nowatorskie rozwiązanie, jakim jest wirtualny spacer.

Starosta Leżajski mgr
Robert Żołynia

Urząd Miejski Mława

Zamówienie zrealizowano z należytą starannością.

Miasto Mława zaświadcza, że firma Spacery Wirtualne Piotr Jakubowski, Wólka Podleśna 34, 36-002 Jasionka, NIP: 813-255-55-55 wykonała we wrześniu 2010 roku zamówienie: Zaprojektowanie i wykonanie prezentacji multimedialnej pn.: "Wirtualny spacer po obiekcie Zabytkowego Parku Miejskiego w Mławie".

Zamówienie to było realizowane w ramach promocji projektu pn. "Rewitalizacja Zabytkowego Parku Miejskiego w Mławie - etap IV" dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Zamówienie zrealizowano z należytą starannością.

Burmistrz Miasta
mgr Sławomir Kowalewski