Gra panoramiczna dla najmłodszych. Przejdź do krainy dobranocek i uratuj ją.

W piątek i sobotę 21 i 22 marca rzeszowskie Muzeum Dobranocek obchodziło swoje kolejne urodziny.

Poza wieloma atrakcjami dostępnymi na miejscu imprezy udostępnione zostały wyjątkowe projekty Internetowe zrealizowane specjalnie dla Muzeum.

Pierwszym z nich jest specjalny spacer wirtualny, który zawiera bardzo dużo informacji o samym Muzeum, eksponatach, lalkach, plakatach i ekspozycjach. Muzeum Dobranocek można wirtualnie zwiedzać również na smartfonach i tabletach.

Drugim bardzo ważnym projektem jest wykonana specjalnie dla Muzeum Dobranocek Gra Panoramiczna.

Została ona zaprojektowana dla najmłodszych Internautów. Cała fabuła gry została w taki sposób opracowana, aby z wirtualnej zabawy mogły skorzystać dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać.

Przez całość rozgrywki prowadzi nas miły głos lektora. Gracz przeżywa w Muzeum Dobranocek przygody, rozwiązuje zadania i poszukuje ukrytych elementów.

Podczas gry Internauta musi wykonać ważną misję. Zamieszkujący ją bohaterowie z bajek gromadzą się każdej nocy w salach muzeum i miło spędzają czas. Jednak podczas ostatniej nocy całą zabawę zakłócił szpieg z Krainy Deszczowców i narobił strasznego zamieszania. Spowodowało to, że bohaterowie musieli szybko uciekać i pogubili niektóre przedmioty. Tutaj wkracza nasz mały poszukiwacz przygód, ponieważ jego głównym zadaniem będzie odnalezienie zaginionych przedmiotów, rozwiązanie zagadek i zadań, aby na końcu... ale to tajemnica. Nie będziemy zdradzać dalszego ciągu.

Wykorzystaliśmy najnowocześniejsze technologie na świecie (m.in. pierwszy raz zastosowano rozbudowany system zapisu stanu gry) i to właśnie Muzeum Dobranocek jest pierwszą instytucją tego typu, które może się pochwalić profesjonalną Grą Panoramiczną.

Gra Panoramiczna jest dostępna w języku polskim i angielskim a dodatkowo dla zwycięzców czeka specjalna nagroda do odebrania w kasie Muzeum Dobranocek.

Zapraszamy serdecznie najmłodszych graczy