Gra dla dzieci - obszar Doliny Strugu

Gra dla dzieci - obszar Doliny Strugu

Premiera kolejnej panoramicznej gry dla dzieci

Zapraszamy do Doliny Strugu, gdzie przeżyjesz wspaniałą przygodę. W tej rozgrywce musisz wykonać bardzo ważne zadanie. Podczas rozwiązywania wielu ciekawych zadań i zdobywania trofeów poznasz obszar Doliny Strugu.

Ta Gra Panoramiczna została zaprojektowana specjalnie z myślą o najmłodszych. Jest przeznaczona dla dzieci w wielu od 4 lat. Całość spina bardzo fachowy podkład lektorski, który prowadzi przez obszar pola gry. Gracz wykonując kolejne zadania poznaje wiadomości z przyrody, geologii, wykonuje zadania ekologiczne i techniczne oraz przy okazji zdobywa nagrody i wyróżnienia. Charakterystyczną cecha tej gry jest jej intuicyjna konstrukcja. Gracz nie może się zgubić, ponieważ panoramy z obszaru Doliny Strugu zostały specjalnie dobrane w taki sposób, żeby lokalizacje w sposób wyrazisty różniły się od siebie.

Całość została zaprojektowana i zaprogramowana w rekordowo krótkim czasie. Udało nam się wpleść w fabułę elementy edukacyjne, rozrywkowe, proekologiczne i techniczne. To sprawia, że podczas grania Gracz nie tylko świetnie się bawi, ale przede wszystkim w sposób przyjemny uczy się.

Zapraszamy serdecznie najmłodszych graczy